درباره بازرگانی مستجابی بیشتر بدانید

most-logo2

حضوری هفتاد ساله درعرصه محصولات ساختمانی، اندوخته ای است سرشار از دانش و تجربه. بازرگانی مستجابی در سال ۱۳۲۹ با سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف بلندمدت ارائه محصولات برتر در زمینه لوازم بهداشتی ساختمان تاسیس گردید و طی سالیان متوالی با تکیه بر تخصص پرسنل مجرب و همچنین همکاری با برترین برندهای محصولات ساختمانی توانست گامی موثر در گسترش محصولات این صنعت بردارد.

بازرگانی مستجابی، با ارائه طیف وسیعی از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف کالا و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیاز مشتریان را برآورده سازد.

این مجموعه توانسته با گردآوری محصولات ازبرندهای معتبر و اخذ نمایندگی فروش از برترین تولیدکنندگان داخلی در زمینه  کاشی و سرامیک، شیرآلات، کابینت روشویی، چینی آلات بهداشتی، وان و جکوزی، فلورینگ و لمینت، تجهیزات و اکسسوری آشپزخانه ، با تنوع در طرح و رنگ، نیاز مشتریان با سلایق مختلف را برآورده سازد.

بررسی نیاز مشتریان، کیفیت مطلوب کالا، قیمت متناسب ، خدمات پس از فروش و همچنین مسئولیت پذیری، صداقت و احترام به مشتری از جمله صفات برتر بازرگانی مستجابی محسوب می گردد.

مشتریان بازرگانی مستجابی، همواره امکان مشاوره و دریافت اطلاعاتی کامل از محصولات را، برای انتخابی آگاهانه و اصولی دارند، تا  کالای مورد نظر خود را با حداکثر اطمینان، انتخاب و خرید کنند.